3 Důvody Proč Konečně Navštívit Egypt

Relaxace? Zábava? Pláž? Historie? Kultura? Dostat tohle všechno na jednom místě není nemožné – prázdniny v Egyptě s Cestovní Kanceláří Pantour. Ať už se rozhodnete pro rodinnou dovolenou, romantický zážitek či relaxace v hotelu na pláži, Egypt se přizpůsobí přesně tomu co hledáte. Důvodů proč navštívit Egypt je nesčetně, my jsme pro vás tentokrát vybrali tři z nich.

3 Důvody Proč Konečně Navštívit Egypt
  1. Egyptské památky – nekonečné možnosti!

 

I přes to, že jsou asi nejslavnější památkou na světě, Egypt není jen o pyramidách. Za prozkoumání určitě stojí obrovské možností chrámů – např. do skály vytesaný chrám královny Hatšepsut nebo Karnak, který je zasvěcený jednomu z nejvýznamnějších bohů egyptské mytologie, bohu Amonovi. Z významných chrámů také stojí za návštěvu majestátný Luxorský chrám, kde můžete najít například známý obelisk Ramsese II. Další památkou, kterou by žádný cestovatel neměl přehlídnout je Údolí Králů a slavná Tutanchamonova hrobka. Kromě památek jako takových můžete v Egyptě také navštívit třeba Egyptské muzeum v Káhiře, kde můžete najít artefakty právě z Tutanchamonovy hrobky.

 

  1. Modré Rudé moře

 

Relaxace na pláži nikdy nebyla jednodušší. Písečné i kamenné pláže, stačí si jen vybrat. Rudé moře je skvělou destinací, pokud se chcete vyhnout dešti, většinou neprší více než 1 den v měsíci. Pokud si chcete užít trochu dobrodružství, můžete se vydat na výlet lodí nebo si třeba zarybařit. Pokud toužíte po adrenalinovém dobrodružství, windsurfing, wakeboarding nebo kiting najdete v Egyptě na několika místech.

 

  1. Potápění v Egyptě

 

Dovolená v Egyptě je prostě ideální pro ty, kteří se chtějí potápět. Rudé moře je domovem pro nesčetné množství nádherných ryb, které se prostě musí vidět. Množství korálových útesů v kombinaci s rybami všech barev tak tvoří ideální podmínky pro potápění. Marsa Alam je jedním z nejvyhlášenějších míst k potápění, které můžete navštívit s CK Pantour.


Důvodů proč navštívit Egypt je samozřejmě daleko více, je tu zkrátka něco pro každého, ať už jednotlivce, páry či rodiny s dětmi. Egypt je tak ideální destinací pro vaši dovolenou. Nezapomeňte se poradit s našimi delegáty a vyrazte na jeden z výletů, který bude zahrnovat určitě alespoň jeden z našich tří důvodů proč navštívit Egypt. Tým CK Pantour je připraven vám poradit s výběrem té ideální dovolené v Egyptě, stačí se za námi zastavit do centra Prahy.

Sdílet:

Google+
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp