Pláže na Krétě - jeden z důvodů pro dovolenou právě zde

Pro návštěvu Kréty není většinou potřeba nikoho přesvědčovat, protože Kréta je prostě úžasná. Pokud se ale přece jen nemůžete rozhodnout, vybrali jsme pro vás několik plážových důvodů proč vyrazit na Krétu.

Pláže na Krétě - jeden z důvodů pro dovolenou právě zde

Pro návštěvu Kréty není většinou potřeba nikoho přesvědčovat, protože Kréta je prostě úžasná. Pokud se ale přece jen nemůžete rozhodnout, vybrali jsme pro vás několik plážových důvodů proč vyrazit právě na Krétu.

Elafonisi – Karibik v Řecku
Tato písečná pláž je ideální volbou pro každého. Azurově modré moře, které spíš připomíná Karibik, je snadno přístupné a je tak vhodná i pro návštěvu s menšími dětmi. Na této nádherné pláži se můžete děti potěšit zmrzlinou nebo tradičním dezertem Baklava (o Baklavě si můžete přečíst zde), pro dospělé pak doporučujeme ochutnat sklenku vína retsina.

Balos – pláž s růžovým pískem
Pláži Balos se často přezdívá “tropická laguna Řecka“ a při prvním pohledu na ni vám bude hned jasné proč tomu tak je. Tato krásná pláž má nejen bílý, ale také růžový písek. Vzhledem k tomu, že tato laguna je velmi klidná a prakticky bez vln, můžete se spolehnout, že moře bude krásně teplé a vy si tak budete připadat jako v nádherném přírodním bazénu.

Vai – palmový ráj
Pláž Vai stojí rozhodně za návštěvu. Na této pláži totiž najdete spoustu nádherných palem, které tvoří největší přírodně vytvořený palmový les v Evropě. Tato pláž je velmi populární turistickou atrakcí, proto doporučujeme výlet na ni dopředu naplánovat a zároveň nebuďte překvapeni, když pláž bude rušnější než jiné pláže na Krétě.

Se vším co potřebujete pro krásnou dovolenou nejen na Krétě – tipy, nápady či doporučení – vám rádi pomůžeme v kanceláři CK Pantour v centru Prahy na Revoluční 15. Kromě tipů, nápadů na dovolenou vám také rádi pomůžeme vytvořit prázdninový balíček přímo na míru!

Sdílet:

Google+
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp