Poznejte jinou stránku Turecka

Do Turecka na dovolenou nemusíte jet pouze k moři. Turecko nabízí spoustu zážitků, ale i krásné přírody. Málokdo tak ví, že během dovolené v Turecku můžete navštívit několik krásných vodopádů.

Poznejte jinou stránku Turecka

 

Vodopády Duden

Antalya je často vyhledávanou oblastí pro dovolenou v Turecku a nedaleko Antalijského centra se nachází vodopády Duden. Vodopády se nachází na menší říčce a můžete se tak k nim dostat třeba na motorové člunu. V okolí vodopádů se také nachází několik vyhlídek, ze kterých můžete pořídit krásné fotografie, nad kterými pak můžete zavzpomínat, jak krásná vaše rodinná dovolená byla.


Vodopády Kapuzbasi

Dovolená v Turecku je často spojována s mořem, rozhodně to však není jediná část turecké přírody, která stojí za zmínku. Kapuzbasi se nachází v krásné národním parku, proto určitě stojí za to tyto vodopády navštívit. K těmto vodopádům se dostanete cestou v horách, a i přes to, že cesta z hlavních turistických středisek může trvat delší dobu určitě za to stojí.

 

Řeka a vodopád Manavgat

Ideální pro rodinné výlety je právě Manavgat. Podobně jako u ostatních vodopádů, i zde je několik vyhlídek, které jsou ideální pro zaznamenávání rodinných vzpomínek. Řeka Manavgat je také skvělým místem pro pěší turistiku, kolem velké části toku se nacházejí turistické stezky.

 


Pokud chcete poznat všechny různé tváře Turecka, jedna dovolená vám pravděpodobně stačit nebude. S výběrem té pravé, vám však rádi pomůžeme. Stačí když nás navštívíte v centru Prahy, kde vám poradíme s výběrem té ideální dovolené nejen v Turecku ale i v našich ostatních destinacích.

Sdílet:

Google+
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp