Třídenní dovolená v Dubaji

Ať už zvolíte třídenní last minute zájezd od CK Pantour nebo plánujete do Dubaje vyrazit v budoucnu věřte, že za tři dny se dá stihnout překvapivá spousta super zajímavých aktivit, které prostě v Česku nezažijete. Pokud váš už česká zima tak úplně nebaví, třídenní dovolená v Dubaji je ideální a efektivní únik z mrazivého Česka. Právě pro vás, budoucí objevitele kouzla dovolené v Dubaji, je tento třídenní plán vašich prázdnin.

Třídenní dovolená v Dubaji

Relaxace v hotelu a pouštní BBQ

Přes den relaxovat na pláži a vzpomínat na ty, kteří se právě rozhodují jestli dnes vyrazit v kulichu nebo zda postačí navléct ruce do palčáků – to nezní vůbec špatně! Večer pak můžete vyrazit na jedno z proslulých pouštních BBQ, kde můžete nejen více než dostatečně zaplnit žaludky, ale také vyzkoušet tetování henou, pouštní lyžování nebo vodní dýmku připravenou těmi nejzkušenějšími.

Nákupy, fontány a mrakodrapy

Po luxusní hotelové snídani, kterou miluje snad každý, můžete vyrazit do víru velkoměsta. Ideální místo s koncentrací zábavy a kultury je Dubai Mall, jeden z ohromujících dubajských nákupních center. Kromě neuvěřitelného množství obchodů můžete navštívit ještě neuvěřitelnější akvárium, které se nachází přímo v prostorách nákupního centra. Velkou výhodou tohoto o poznání luxusnějšího dubajského ekvivalentu našeho Palladia je jeho umístění: v těsné blízkosti Burj Khalifa. Burj Khalifa je v současnosti nejvyšší budovou světa, takže určitě stojí za nějakou tu bolest za krkem, která je prakticky zaručena, protože na tu výšku se prostě nedá nezírat alespoň několik minut. Když potom budete chtít dát krku menší pauzu, můžete svůj zrak obrátit k dechberoucím fontánám, jejichž barvy určitě stojí za to vidět po setmění.

Arabská kultura smlouvání

Souk, neboli trh, je nedílnou součástí arabské kultury, proto jej určitě nesmíte opomenout. Mezi nejznámější prodejní artikly Dubaje rozhodně patří zlato, které pokud byste chtěli můžete prakticky po kilech nakoupit (nezapomeňte smlouvat!) na proslulém Gold Souk - trhu se zlatem. Další trhy v Dubaji se pak specializují třeba na koření nebo parfémy. Věřte, že procházkami po těchto trzích se dá strávit i celý den!

Ať už máte na prohlídku Dubaje tři dny nebo chcete vycestovat na celý týden, vždy najdete něco právě pro vás a Dubaj si tak neskutečně užijete. Možností dovolené v Dubaji je spousta, stačí si jen vybrat.

Se vším co potřebujete pro krásnou dovolenou – tipy, nápady či doporučení – vám rádi pomůžeme v kanceláři CK Pantour v centru Prahy na Revoluční 15. Kromě tipů, nápadů na dovolenou vám také rádi pomůžeme vytvořit prázdninový balíček přímo na míru!

 

30

 

Další offers

Sdílet:

Google+
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp