Řecko - Kréta - The Island Hotel | Dovolená Pantour 2021

The Island Hotel

Řecko

Kréta

Zájezd zakoupilo klientů
The Island Hotel
56 fotografií
23.9. - 30.9.2021
7 nocí / 8 dní
Polopenze
Letecky
osoba od / zájezd   24 590
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Mapa Výlety Hodnocení

Popis

Tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Poloha a popis

Hledáte perfektní hotel, kde chcete strávit svou dovolenou v moderním designovém a luxusním prostředí se skvělými službami? Pak je "The Island Hotel" to správnou volbou. Tento luxusní 5* hotelový komplex, který má označení "couple hotel" nebo "adults only" je určen pouze pro dospělé starší 16 let. Architektonické řešení, moderní pojetí s originálním zařízením vyrobeným pouze pro tento hotel Vás okouzlí svou vizionářským, inspirujícím, inovativním, luxusním a komfortním pojetím. Komplex se skládá z několika budov rozmístěných v zahradě přímo u písčito-oblázkové pláže, kterou od hotelu odděluje místní komunikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o hotel speciálně určený jen pro dospělé, najdete zde několik typů jednotlivých pokojů (celkem 297), které uspokojí i náročnou klientelu. Komplex se nachází v moderní části Kato Gouves, 17 km od mezinárodního letiště a 19 km od hlavního města Heraklion, kam je doprava možná místní autobusovou linkou několikrát denně. V okolí hotelu je možnost nákupů, barů, taveren, restaurací a barů.

UPOZORNĚNÍ - tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ!

Vzdálenosti
Pláž Gouves 10 m
Akvárium (Creteaquarium) 4,5 km
Centrum města Heraklion 19 km
Letiště Heraklion 17 km
Přístav Heraklion 19 km
Palác Knossos 20 km

Vybavení hotelu

- vstupní hala s 24 h recepcí
- hlavní restaurace
- rybí a italská restaurace
- lobby bar
- snack bar
- bar u bazénu
- velký venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma)
- vyhřívaný vnitřní bazén
- TV kout
- fitness centrum
- sauna
- tenisové kurty bez osvětlení (půjčování tenisových raket a míčků zdarma)
- stolní tenis
- hřiště na volejbal, basketbal
- kulečník
- vodní polo, aquaerobic
- petang
- lázeňský dům pára, jacuzzi masáže a kosmetika - vše za poplatek)
- konferenční hala (200 lidí)
- zasedací místnost (120 lidí)
- doktor na telefonu
- prádelna (za poplatek)
- kostel
- parkoviště
- minimarket

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů:

Casual Room pokoj pro 2 - 3 osoby
Casual Junior Room pokoj pro 3 osoby
Casual Promo pokoj pro 2 dospělé osoby
Sole Room - jednolůžkový pokoj
Cool Room pokoj pro 2 - 3 dospělé osoby
Pool Casual pokoj pro 2 dospělé osoby - na zpětné potvrzení


Casual Room - koupelna otevřená v prostoru nebo uzavřená, centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32 "" LCD TV 40 kanálů a 4 hudební kanály, Wi-Fi, fén, pantofle, plážové / bazénové osušky, voda doplňována denně, potřeby na přípravu čaje a kávy, protihluková okna, balkon nebo terasa, výhled do zahrady a okolí.

Casual Junior Room – skládá se z ložnice a oddělené obývací části s další 21 "LCD TV. Je zde koupelna, centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32''LCD TV s 30 kanály a 4 hudební kanály, Wi-Fi, župany, pantofle, fén, plážové / bazénové osušky, protihluková okna, potřeby na přípravu čaje a kávy, voda doplňována denně, balkon nebo terasa.

Casual Promo - nejmenší a nejlevnější pokoj v hotelu - není možná přistýlka, koupelna otevřená v prostoru nebo uzavřená, centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32 "" LCD TV 40 kanálů a 4 hudební kanály, Wi-Fi, fén, pantofle, plážové / bazénové osušky, voda doplňována denně, potřeby na přípravu čaje a kávy, protihluková okna, balkon nebo terasa, výhled do zahrady a okolí.

Cool Room - koupelna otevřená v prostoru nebo uzavřené, centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32 "" LCD TV 40 kanálů a 4 hudební kanály, Wi –Fi, fén, plážové / bazénové osušky, župany, pantofle, voda doplňována denně, potřeby na přípravu čaje a kávy, protihluková okna, výhled na moře.

Sole Room - v pokoji je centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32 "" LCD TV 40 kanálů a 4 hudební kanály, Wi –Fi, fén, plážové / bazénové osušky, župany, pantofle, voda doplňována denně, potřeby na přípravu čaje a kávy, protihluková okna, výhled na moře. Pokoj pro hosty s výhledem na krajinu nebo do zahrady.

Pool Casual Room- Dvoulůžkový pokoj s přístupem do sdíleného bazénu a soukromé plavecké terasy s lehátky a slunečníkem s bazénem a výhledem do zahrady. Bazény jsou rozděleny do maximálně tří pokojů.Tyto pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenymi postelemi , které se nacházejí v zadní části hotelu a mohou ubytovat až 3 osoby (třetí osoba je na pohovce). V pokoji se nachází centrální klimatizace (chlazení, teplo), telefon s přímou volbou a s hlasovou poštou, chladnička, bezpečnostní schránka, satelitní 32 "" LCD TV 40 kanálů a 4 hudební kanály, Wi-Fi, fén, pantofle, plážové / bazénové osušky, voda doplňována denně, potřeby na přípravu čaje a kávy, a terasa.


Služby na pokoji, které jsou za poplatek, získáte na místě. Klimatizace, bezpečností schránka, Wi-Fi/připojení na internet se v některých pokojích platí na místě.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.
Polopenze: snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci "The Kitchen".

The Kitchen
- tato restaurace spojuje vynikající design s inovativním menu zahrnující to nejlepší z krétské kuchyně a výsledkem je produkce intenzivně odlišných chutí. Budete mít možnost ponořit se do kulinářského zážitku různých pokrmů s novými chutěmi.

The Stone
- stylová restaurace "The Stone se nachází u bazénu a díky své poloze má venkovní otevřená část výhled na moře. Večer jste srdečně zváni na večeři pod hvězdami, kde Vám šéfkuchař připraví neodolatelné pokrmy z čerstvých surovin.

The Taverna
- tradiční řecká taverna je díky své 2 500 let staré historii místem nejen ke stravování , ale i zábavě a stále si drží zvláštní důležité místo v srdcích Řeků po celém světě. The Taverna elegantně kombinuje tradiční řecký styl a inovativní černobílý Zen. Kamenná venkovní veranda, krytá dřevěnou pergolou, skýtá skvělé posezení a dává tak možnost okusit tradiční řecké pohoštění včetně vynikající krétské kuchyně.

Tholos
- je řecký název pro kopuli, a právě pod takovouto kopulí najdete komfortní bar, kde si můžete vybrat ze široké nabídky koktejlů, dívat se přitom z terasy na hvězdy anebo lze využít soukromí některého z postranních salónků.

Veranda
- tomuto útulnému místu nedaleko recepce dominuje dramatický černobílý portrét Aristotela Onassise & Marii Kallas, který je umístěn na stropě a evokuje tak ducha okouzlujících příběhů 60 let a zároveň doplňuje toto místo modernou a retro nádechem. Velké pohodlné sametové sedačky, dřevěný stůl a knihovna tvoří perfektní útulný kout, který Vás láká k lenošení, četbě, popíjení drinků......

Yachting
- beach bar na pláži je postaven tak, že evokuje jachtu. Jedná se o open-air stan, který kryje palubu posazenou nad mořem. Díky této poloze a architektonickému řešení je zde vzdušný prostor a krásný výhled na moře. Nabízejí zde různé nápoje, lehké občerstvení a jiné sladké dobroty.

V době večeře se vyžaduje ve společenských prostorech a především v restauracích DRESS CODE (společenský oděv, pánové dlouhé kalhoty, dámy delší sukně, šaty, kalhoty).

Pláž a plážový servis

U hotelu je písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře.
Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Sport a zábava

Volejbal, basketbal, 2 tenisové kurty (půjčení tenisových raket a míčků zdarma), stolní tenis, hrací pokoj, billiard, fitness, sauna, venkovní bazén, vnitřní bazén, vodní polo, aerobic, petang.
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Služby lázeňského domu, lázeňský dům, prádelna.
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležité informace k zájezdu ZDE

Poznámka

Hotel je určen pouze pro dospělé!

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Časový posun v destinaci:

+ 1 hodina
Po - Pá 10 - 17 hod +420 222 300 000
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Kréta

Po - Pá 10 - 17 hod +420 222 300 000
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Mapa

Po - Pá 10 - 17 hod +420 222 300 000
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 10 - 17 hod +420 222 300 000
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Hodnocení

Přidat hodnocení
8,9 Hodnoceno: 32
8,9 Ubytování
8,9 Služby
8,9 Lokalita
8,9 Strava
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
Po - Pá 10 - 17 hod +420 222 300 000
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme