Egypt

Egypt je jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších destinací nejen pro relaxační dovolenou. Lidé sem často cestují nejen v létě, ale i v zimních měsících načerpat teplo a energii z afrického slunce. Tato zajímavá země nabízí velké množství neobyčejných zážitků. Jsou zde nádherné, moderní hotelové komplexy obklopené palmami, které umožní klientům využívat veškerých dostupných služeb.

Velké lákadlo jsou především nádherné, jemně písčité pláže obklopené průzračně čistým mořem. Pláže se nacházejí v blízkosti hotelových komplexů, což umožňuje nádherný výhled z elegantně zařízených pokojů. Egypt obklopuje Rudé moře, ve kterém mohou klienti získat jedinečnou možnost potápět se, a nahlédnout tak do podmořského světa, kterou nabízejí zdejší korálové útesy. Mořské dno ukrývá spousty pestrobarevné fauny a flory, za kterou jezdí turisté z celého světa. Na plážích je velké množství vodních atrakcí a sportů, které stojí za vyzkoušení a zaručeně potěší i pobaví.

K Egyptu nepochybně patří velbloudi, na kterých se zde můžete svézt a zjistit jaké to je vidět svět z velbloudího hřbetu. Bez cestování by dovolená nebyla kompletní a v Egyptě klienti mohou poznat různé místní památky a kultury.

Vydejte se s námi po stopách faraonů, nahlédněte do dávných civilizací a získejte jedinečné zážitky, na které budete rádi vzpomínat.