FAKULTATIVNÍ VÝLETY - RHODOS

1. PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS

Večerní prohlídka města začíná v přístavu Mandraki, kde stál světoznámý rhódský kolos - jeden ze sedmi divů světa. Na starověké akropoli vrcholku Monte Smith objevíte stadion a odeon olympijského atleta Diagorase. Poté vstoupíte branou L´Amboise do Starého města, které je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Během procházky uvidíte nádhernou Sulejmanovu růžovou mešitu, Sokratovu ulici, Palác Velmistrů, Rytířskou ulici, Johannitský špitál a Hippokratovo náměstí. Na závěr volný čas k individuální procházce.

2. CELODENNÍ POZNÁVACÍ VÝLET OSTROVA RHODOS

Celodenní prohlídka ostrova s místním průvodcem, návštěva města Lindos, zastávka u zříceniny hradu Monolithos, rozhledně Filerimos anebo v Údolí motýlů.

3. OSTROV SYMI & PANORMITIS

Celodenní výlet na jeden z nejkrásnějších ostrůvků v Egejském moři. Nejdříve loď zastavuje u kláštera Panormitis, kde budete moci navštívit klášter archanděla Michaela. Dále loď pokračuje do přístavu „Yialos“


Přehled prosím, berte jako orientační! Podrobnější a aktuální informace Vám poskytne delegát v místě pobytu během informačních schůzek. Klientům doporučujeme počítat s nákupem výletů a vzít si s sebou příslušnou finanční rezervu. Pokud se rozhodnete poznat ostrov po vlastní ose, můžete využít služeb půjčoven aut, skútrů a horských kol.