Fakultativní výlety - Turecko

corfutown

Alanya Shopping Tour

Prohlídka města Alanya spojená s navštěvou obchodního centra s kůží a se zlatem. Výlet zahrnuje oběd.

corfutown

Side Shopping Tour

Procházka antickým městem Side. Uvidíte agoru, Apolónův a Athénin chrám a starý přístav. Procházku zakončíme návštěvou zlatnictví a obchodu s kůží.

corfutown

Výlet lodí po řece Manavgat, trhy v Manavgatu – celodenní výlet

Projížďka lodí po řece Manavgat až k místu, kde řeka ústí do moře s možností koupání. Ve městě navštívíme mešitu a bazarový obchod s textilem. Výlet zahrnuje oběd a nápoje.

corfutown

Turecké lázně - Hamam

Navštívit turecké lázně aspoň jednou je téměř povinnost. Vkročíte do mramorového domu a budete se cítit jako v osmanských časech. Masáž spojená s peelingem celého těla Vás uklidní a omladí.

corfutown

Jeep Safari - celodenní výlet

Při tomhle výletě budete projíždět ve skupinkách jeepy pohořím Taurus a uvidíte turecký život mimo pobřeží. Možnost koupání v řece. Výlet zahrnuje oběd.

corfutown

Rafting

Chcete-li si užít zábavu a vzrušení? Tento výlet je tím pravým pro Vás. Celodenní výlet včetně oběda a zapůjčení vybavení pro plavbu na raftu.

corfutown

Aquapark – celodenní výlet

Zábava pro celou rodinu v tobogánovém a skluzavkovém ráji.

corfutown

Lodní výlet - celodenní výlet

Výlet lodí podél pobřeží, při kterém poznáte nádhernou přírodu včetně koupání v křišťálově čistém moři. Výlet zahrnuje oběd a nealkoholické nápoje po dobu plavby.

corfutown

Perge, Aspendos – celodenní výlet

Zpět do minulosti se vrátíte při návštěvě antického města Perge. V Aspendosu uvidíte jedno z nejzachovalejších antických divadel. Navštívíme také továrnu na výrobu koberců, kde na vlastní oči uvidíte způsob ručního tkaní. Výlet zahrnuje oběd.

corfutown

Turecký večer

Večer plný orientálních zážitků. Břišní tanečnice, folklorní show, večeře a konzumace místních nápojů Vás zcela jistě nadchne.

corfutown

Delfinárium - půldenní výlet

Delfíní show potěší jak děti tak dospělé. Za poplatek cca 120 EUR je možné zajistit cca 30 minut plavání s delfíny.

corfutown

Pamukkale – jednodenní výlet

Výlet za jedním z “přírodních divů světa”. Pamukkale jsou bílá travertinová jezírka plná termální vody, která má léčivé účinky. Uvidíte také ruiny antického města Hierapolis. Navštívíme továrnu na výrobu koberců, kde na vlastní oči uvidíte způsob ručního tkaní. Během výletu je zajištěna plná penze.