Zobrazit kalkulaci

Stella Palace Resort & SPA  

Kréta > Analipsis

Poloha a popis

Hotel Stella Palace Resort & SPA 5* je velmi úspěšný rodinný hotel se stálou klientelou. Vytvoření tohoto moderního a komfortního 5* luxusního resortu bylo založeno na požadavcích současného návštěvníka. Hotel Stella Palace byl otevřen v roce 2009 v oblasti Hersonissos a má za cíl nabídnout vysokou kvalitu služeb, aniž by ztratil svůj přátelský aspekt, který charakterizuje své manažery a zaměstnance. Komplex je postaven na soukromé pláži v tradiční vesnici Analipsi a umožňuje tak návštěvníkům snadný přístup ke všem zajímavým místům na ostrově Kréta. Letiště je vzdáleno 25 km a jen 4 km je kosmopolitní letovisko Hersonissos s bohatou nabídkou denní i nočního života. Tento luxusní resort uspokojí i náročnější klientelu.

Vybavení hotelu

- 24 hodinovou recepci
- internetový koutek (za poplatek)
- Wi-Fi připojení k internetu (zdarma v celém hotelu)
- salonky
- TV/video místnost
- 2 velké sladkovodní bazény (900 m² a 1200 m²)
- 1 dětský bazén
- 1 mini bazén
- dětské hřiště
- mini-klub
- piano bar
- 4 bary (celkem v areálu Stella Villas)
- 3 restaurace
- soukromou pláž (lehátka a slunečníky zdarma)
- verandy s výhledem na moř
- amfiteátr
- mini market (8:00-00:00 nachází v hotelu Stella Village)
- taxi služba (na vyžádání)
- lékař na telefonu
- poštovní služby (známky expres kurýrní služba)
- částečný bezbarierový přístup.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v:

Double Room STANDARD - vzdušné, prostorné, komfortní pokoje jsou ideální pro páry nebo rodiny s dětmi po třech. Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén.

FAMILY ROOM open planprostorné pokoje o velikosti cca 40 m². Tyto pokoje nabízejí veškerý komfort a luxus očekávaný u výběru ubytovaní tohoto druhu. S plně zařízeným balkonem v atmosféře klidu a odpočinku si zde hosté mohou vychutnat pestrý a nádherný výhled do zahrady. Zařízení a vybavení: SAT/TV, trezor (za poplatek),WIFI, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, koupelna (vana nebo sprcha), plně zařízený balkon nebo terasa s výhledem do místní zahrady.

FAMILY ROOM (1 ložnice) rodinný pokoj s moderním interiérem a jedninečnou architekturou s čistými liniemi a minimalistickým designem o velikosti cca 45 m² s oddělenou ložnicí dopřeje hostům dostatek prostoru a pohodlí. Součástí pokoje je balkon nebo terasa, která nabízí jedinečný výhled na hotelový resort, na bazén nebo do zahrady. Zařízení a vybavení: SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, mini chladnička, klimatizace, toaletní potřeby, koupelna (vana nebo sprcha), fén, prádelna (za poplatek), denní úklid, Wi -Fi připojení k internetu (za poplatek). Potřeby na přípravu kávy a čaje na pokoji na vyžádání.

Standartní pokoj pro jednoho Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén.

SUITE s vlastním bazénem Tato apartmá se skládá z komfortní ložnice a bazénu se slanou vodou o rozloze 20 m2. Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha), SAT/TV, trezor (za poplatek), telefon s přímou volbou, Wi-Fi připojení (za poplatek), mini chladničku, minibar (za poplatek), klimatizaci, toaletní potřeby, fén, služby prádelny (za poplatek), denní úklid, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem s výhledem na bazén.


Veškeré služby, dostupné na pokojích, které jsou aktuálně hotelem účtovány extra, získáte na místě po příjezdu na recepci.

www.stellapalace.gr

Stravování

Hotel nabízí možnost stravování formou all inclusive
- 3 restaurací a celkem 4 barů (celkem v areálu Stela Villas).
All inclusive je zajištěn v hlavní restauraci Poseidon. Podrobný popis programu all inclusive získáte na hotelu v den příjezdu.

Hlavní restaurace Poseidon vítá hosty k snídani, obědu a večeři, které jsou formou bohatého bufetu.

snídaně v 7:30 až do 10:00
oběd od 12:30 do 14:30
večeře se podává od 19: 00 do 21: 30hod.

Kuchařská show se koná v prostorách hlavní restauraci Poseidon. Hotel nabízí možnost časné snídaně, oběd do boxu nebo pozdní večeři - je nutné dát objednavku nejpozději do 20 hodiny den předem!

Restaurace Ala-carte La Veranda se nachází na největší verandách Stella Palace s nádherným výhledem na moře. Je to ideální restaurace pro ty, kteří chtějí vychutnat své jídlo v romantickém duchu, při zvuku ukliďnujícího šumění moře. La Veranda se promění v tematickou restauraci, která podává pokrmy z východní Asie. Vychutnejte si lahůdky slavné a známé asijské kuchyni a nechte se unášet na chutích Orientu a zároveň být na Krétě! Zkušení kuchaři využíjí všech svých schopností, aby zajistili, že všechny exotické pokrmy a chutě splní všechny Vaše gastronomické představy k Vaší spokojenosti. Speciality a pokrmy jsou vytvořeny díky zkušeným kuchařům, exotickému koření a přísad a originálních asijských receptů.

Elia Gourmet Restaurant, je místo, kde se hosté seznámí s místní Krétskou kuchyní. Zde se setkává kultura, tradice a gastronomie v jednom a díky této kombinaci zde ochutnáte jedinečné pokrmy gurmánské kuchyně, kterou Kréta nabízí. Jsou zde servírovány gurmánské pokrmy krétské, řecké a mezinárodní kuchyně, Elia Gourmet Restaurant slibuje zážitek z mimořádné jídla a malé zázraky zmístní gastronomie. Nechte kuchaře, ať vás okouzlí svými tajnými přísadami, místním koření a bylinami. Musíte vyzkoušet jejich jedinečnou chuť, protože cílem místních kuchařů je uspokojit vaše chuťové buňky. V romantickém prostředí ve světle malého, přesto okouzlující kostela a dřevěné paluby, je Elia Gourmet Restaurant je to správnou a elegantní volbou pro Váš večer. Všechny pokrmy jsou vytvořeny pomocí místních bylin a koření, čerstvých místních surovin a originálních krétských a řeckých receptů.

Hlavní bar - Užijte si kávu, čaj nebo občerstvení v hlavním baru v průběhu dne. Stella Palace vás zve k relaxaci v komfortním, plně zrekonstruované hale nebo venku na velký balkon pod horkým krétské slunce. Osvěžující koktejly, alkoholické nápoje Vám připraví profesionální tým baru v příjemném prostředí uklidňujících barev a za doprovodu jemné hudby klavíru. Bar otevírá v 17:00 a zůstává otevřen do půlnoci. Podávají se zde alkoholické nápoje, čerstvé koktejly, kávu a čaj, občerstvení, lehká jídla, zmrzlina.

Kochili pool bar - bar u bazénu nabízí hostům úkryt před horkým sluncem a možnost občerstvení formou osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů. Příjemné prostředí dokresluje hudba k poslechu a relaxaci. Bar je otevřen od 10: 00 do půlnoci. Podávají se zde alkoholické nápoje, čerstvé koktejly, kávu a čaj, občerstvení, lehká jídla, zmrzlina.

Thalassa pool bar - se nachází u jednoho z pěti bazénů Stella Palace. Vychutnejte si osvěžující alkoholické či nealkoholické nápoje při opalování u bazénu nebo zábavu s vašimi přáteli. Odpočívejte a vychutnejte si čerstvě vytvořené koktejly a okamžiky luxusu daleko od každodenní rutiny. Podávají se zde alkoholické nápoje, čerstvé koktejly, kávu a čaj, občerstvení, lehká jídla, zmrzlina.

Mediterra pool bar/disco - když se večer přichází, Mediterra Pool Bar / Disco otevírá své brány a vítá všechny hosty, kteří chtějí protančit celou noc! S širokým výběrem koktejlů a nápojů v kombinaci s živou, veselou a moderní hudbou, je toto místo ideální k zábavě, tanci s přáteli a k navazovazování nových známostí. Vzhledem k tomu, ze je na Krétě ideální klima, teplé noci s hvězdnou oblouhou přitahují a svádějí hosty, aby opusili pohodlí svých luxusních pokojů a připojili k zábavě a tanci, které na Krétě trvají až do časných ranních hodin! Podávají se zde alkoholické nápoje, čerstvé koktejly, kávu a čaj, občerstvení, lehká jídla, zmrzlina.

Přehled nápojů a jídla, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které je za příplatek, získáte na místě po příjezdu na hotel.
Změna programu all inclusive vyhhrazena. Rozsah a nabídka programu all inclusive se může změnit v závislosti obsazenosti hotelu a jeho vedení.

Upozorňujeme, že v hotelových restauracích je vyžadován dress code.

Pláž a plážový servis

Hotel je umístěn přímo u soukromé písečné pláže, kterou od hotelu odděluje pouze místní komunikace. Pláž je hotelová soukromá a proto zde mají hoteloví hosté lehátka a slunečníky zdarma. Vodní sporty jsou za poplatek.

Pro děti

Když jsou děti šťastné, rodiče jsou dvojnásob! Tato pravda platí ještě víc, pokud jde o dovolenou strávenou v zahraničí. V hotelu Stella Palace se snaží, aby se vaše děti bavily, byly šťastné a veselé, a to pod dohledem zkušených a odpovědných odborníků na animace, díky kterým mají rodiče klid a čas na sebe.
Animační personál se znalostí několika jazyků a mini klub, zajistí vše, po čem děti touží. Aktivity, párty a disco večery se konají ve vnitřních a na venkovních hřišťích a bezrizikových místech resortu k tomu určených. Pro děti je zde dětský bazén, mini bazén s lodí - zábava pirátů.
Další možnou službou je dětská postýlka na vyžádání a hlídání dětí (za poplatek).

Sport a zábava

Dva tenisové kurty, stolní tenis, mini fotbalové hřiště, beach volejbal, mini golf, petanque, lukostřelba.
Živá hudba, párty, noční disko, taneční show, taneční soutěže, komediální představení, animační programy - vše dle aktuálnínabídky hotelu. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

V ceně pobytu je většina aktivit jakými jsou plážový volejbal, basketbal, mini-fotbal, 2 tenisove kurty, badminton, stolní tenis, aerobic a vodní aerobic. Z kulturních akcí jsou to potom 4-5 týdně živá hudební vystoupení a tématické večery.

Služby za poplatek

Stella Palace hostí unikátní wellness, které si jistě zaslouží Vaši pozornost. Nabízí okamžiky plné luxusní péče a relaxace. Nabídku a více informaci naleznete na http://www.stellapalace.gr/ a dále pak přímo na místě.

Další služby za poplatek: trezor, minibar, praní prádla. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla:

23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA. Fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

 • Pro děti
 • Vhodné pro náročné klienty
 • Pro páry
 • Pro jednotlivce
 • Pro rodiny
 • WiFi zdarma
 • Nákupní možnosti
 • Bazén
 • Klimatizace za poplatek
 • Internet za poplatek
 • Dětský bazén/brouzdaliště
 • Fén
 • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
 • Slunečníky a lehátka u bazénu
 • Mezinárodní animace
 • Ubytování na pláži
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
5.0

Virtuální prohlídka 360 VR


MapaKalkulace

Termín
12.10. - 19.10. / 7 nocí
Cena za osobu:
od 18.690
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbených
Klientské centrum
222 300 000
 • TERMÍN
  12.10. - 19.10. | 7 nocí
  STRAVA
  All inclusive
  ODLET
  Praha
  CENA ZA OSOBU
  18.690
  CENA JE KONEČNÁ VČETNĚ TAX A PŘÍPLATKŮ
Termín Dospělý Dítě
18.5. - 25.5. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 22 290 Dítě od 8 490
25.5. - 1.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 790
27.5. - 3.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 26 590
28.5. - 4.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 290
31.5. - 7.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 24 060 Dítě od 8 490
1.6. - 8.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
4.6. - 11.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
7.6. - 14.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
8.6. - 15.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
10.6. - 17.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
11.6. - 18.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
14.6. - 21.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 24 670 Dítě od 8 490
15.6. - 22.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
17.6. - 24.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
18.6. - 25.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 090 Dítě od 8 490
21.6. - 28.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 26 190 Dítě od 8 490
22.6. - 29.6. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 26 190 Dítě od 8 490
24.6. - 1.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 26 190 Dítě od 8 490
25.6. - 2.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 190 Dítě od 8 490
28.6. - 5.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 30 290 Dítě od 8 490
29.6. - 6.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 31 890 Dítě od 8 490
1.7. - 8.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
2.7. - 9.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
5.7. - 12.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
6.7. - 13.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
9.7. - 16.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 330 Dítě od 8 490
12.7. - 19.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
13.7. - 20.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
16.7. - 23.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
19.7. - 26.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 880 Dítě od 8 490
20.7. - 27.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 430 Dítě od 8 490
23.7. - 30.7. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 34 080 Dítě od 8 490
26.7. - 2.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 390 Dítě od 8 490
27.7. - 3.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 280 Dítě od 8 490
29.7. - 5.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
30.7. - 6.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
2.8. - 9.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
3.8. - 10.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 280 Dítě od 8 490
5.8. - 12.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
6.8. - 13.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
9.8. - 16.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 34 750 Dítě od 8 490
10.8. - 17.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
12.8. - 19.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
13.8. - 20.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
16.8. - 23.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
17.8. - 24.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
19.8. - 26.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
20.8. - 27.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 480 Dítě od 8 490
23.8. - 30.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 34 750 Dítě od 8 490
24.8. - 31.8. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 35 280 Dítě od 8 490
26.8. - 2.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 34 680 Dítě od 8 490
27.8. - 3.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 33 780 Dítě od 8 490
30.8. - 6.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 30 790 Dítě od 8 490
31.8. - 7.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 29 790 Dítě od 8 490
2.9. - 9.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 290 Dítě od 8 490
3.9. - 10.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 290 Dítě od 8 490
6.9. - 13.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 290 Dítě od 8 490
7.9. - 14.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 190 Dítě od 8 490
9.9. - 16.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 680 Dítě od 8 490
10.9. - 17.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 190 Dítě od 8 490
13.9. - 20.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 190 Dítě od 8 490
14.9. - 21.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 190 Dítě od 8 490
16.9. - 23.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 290 Dítě od 8 490
17.9. - 24.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 28 190 Dítě od 8 490
20.9. - 27.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
21.9. - 28.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
23.9. - 30.9. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
24.9. - 1.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
27.9. - 4.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
28.9. - 5.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 27 090 Dítě od 8 490
30.9. - 7.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 25 890 Dítě od 8 490
1.10. - 8.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 24 690 Dítě od 8 490
4.10. - 11.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 21 090 Dítě od 8 490
5.10. - 12.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 19 890 Dítě od 8 490
12.10. - 19.10. 7 nocí All inclusive Praha Dospělý od 18 690 Dítě od 8 490